FOXBIT Kft.
Bútorszéf, elektronikus zár, 16,3 l, 250x350x250 mm,YALE "YSV/250/DB1"
Márka: YALE
Cikkszám: USZYSV250
Csomagolási egység: db
Súly: 6.75 kg
Elérhetőség: 3-4 héten belül, csak rendelésre
bruttó
Leírás
elektronikus bútorszéf besurranó tolvajok ellen
1,5 mm-es egyfalú acél test, 4 mm-es acél ajtó
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás 16 mm-es kerek acél hevederekkel
elektronikus számkombinációs zár
3-8 számjegy közötti felhasználói kód
4 téves kódbevitel után 3 perces büntetőidő
mechanikus vésznyitási lehetőség körkulccsal
zár 4 db LR03 AAA 1,5V elemmel működik
kilincs 20 mm-t áll ki az ajtó síkjából
4 db, 8mm-es rögzítő furat lefelé és hátrafelé
fekete színben, rögzítő csavarokkal, elemekkel áruljuk
Zárszerkezet: elektronikus
Külső méretek: 250 x 350 x 250 mm
Belső méretek: 240 x 340 x 200 mm